اولین بازی ایرانی بر پایه بلاک چین!

گربه هایی که شما را به ارز مجازی می رسانند!

گربه هایی دوست داشتنی و متفاوت روی شبکه بلاک چین که جفتگیری می کنند و بچه دار میشوند!

بخرید، بفروشید و کسب درآمد کنید!

گربه هایی که تبدیل به دارایی شما خواهند شد!

با خرید اولین گربه خود روی شبکه بلاک چین شروع کنید، گربه شما بچه دار می شود و می توانید با فروش گربه متولد شده کسب درآمد کنید!

خاص و شگفت انگیز مثل ارز دیجیتال!

هر گربه یک توکن منحصر به فرد روی بلاک چین!

تمام کدهای پروژه بصورت غیر متمرکز روی شبکه بلاکچین قرار دارند و به کمک قراردادهای هوشمند اتریوم اجرا میشوند.

«بیدکَت» یک بازی ساده است با استفاده از تکنولوژی بلاکچین که علاوه بر جنبه سرگرمی برای مخاطبان آن می تواند درآمدزایی داشته باشد. این بازی تشکیل شده از هزاران گربه مختلف، در واقع هر گربه یک توکن ERC#721 است روی شبکه بلاک چین اتریوم و از همان تکنولوژی ای استفاده می کند که پول های مجازی بر پایه آن ساخته شده اند.

در بازی تعدادی گربه نر وجود دارد و تعدادی ماده، گربه های ماده از طریق جفت گیری با گربه های نر می توانند گربه جدیدی به دنیا بیاورند‌.

در ابتدای بازی تعداد ۱۰۰۰ گربه وجود دارد که این گربه ها از طریق پیش فروش به کاربران اولیه واگذار می گردند، وقتی واگذاری این تعداد انجام شد دیگر تنها راه بوجود آمدن یک گربه جدید تولد آن توسط یکی از گربه های ماده ای است که در بازی وجود دارند. بنابر این کاربران جدیدی که قصد ورود به بازی را دارند باید یکی از گربه های متولد شده را از سایر کاربران خریداری کنند!

این پروژه کاملا کد باز و غیر متمرکز است، تمام گربه ها (توکن ها) روی شبکه بلاک چین اتریوم ذخیره می شوند و کدهای اصلی از طریق قراردادهای هوشمند اتریوم برای همه کاربران قابل مشاهده است. همین ویژگی ها باعث می شود امکان تقلب در بازی حتی توسط سازندگان آن به صفر برسد.

موارد بالا تنها بخشی از ویژگی های شگفت انگیز این پروژه است، جهت آشنایی کامل با پروژه پیشنهاد میشود راهنمای بازی و‌سوالات متداول را مطالعه کنید.

پیش خرید گربه
همین امروز گربتو انتخاب کن!
مزایای پیش خرید؟
قیمت مناسبتر نسبت به زمان شروع بازی
شرکت در قرعه کشی دریـافت گربه رایگان
تنها راه بدست آوردن گربه های نسل اول